Barion Pixel
Přeskočit na obsah

Cycology příběh

Duší Cycology jsou manželé Michael a Sarina, úžasní lidé, kteří žijí v Austrálii, v Sydney, část Manly (viz jejich krátký video proslov). Když jsem je navštívil u nich doma, vzalo mě prostředí, kde vlastně značka Cycology vznikla. Prostorný dům ukrytý v lese, s krásným výhledem na pohádkovou zátoku. Ideální klidné prostředí na kreativitu.

Cycology team má vášeň pro:

– zdravý životní styl a sportovní výkon
– ochranu životního prostředí
– originalitu a kreativitu

Autorem grafik, které Cycology používá na svých výrobcích, je sportovně založená Sarina, vášnivá cyklistka. Po jízdě venku vedle úchvatném pobřeží nebo doma na válcích s výhledem na moře, usedne ve svém domácím ateliéru propojeném s okolím k bloku s tužkou, kterou přenáší na papír své dojmy z jízdy, pocity, myšlenky, zánět, vášeň v podobě obrazů, slov. Později své první nákresy rozpracovává do detailů a přenáší na výrobky značka Cycology. Doma to mají pěkně rozdělené – Sarina kreslí, Michael obchoduje. 

Cycology logo

Filozofie Cycology značky, která vznikla v roce 2011, není masová velkosériová výroba. Produkty se vyrábějí v menších, limitovaných sériích, což přidává na originalitě, ojedinělosti a v konečném důsledku umožňuje dávat větší důraz na kvalitu našeho cyklo a sportovního oblečení i doplňků.

Dej mi vědět, a velmi rád se s Tebou setkám a popovídám o Cycology více.

Roman Parolek
oficiální zástupce značky Cycology pro Čechy
a Slovensko